• Marabut Sp.z o.o.,  ul. Przemysłowa 10, 32-070 Czernichów, Polska
  • TELEFON:  +48 12 270 24 24
 

Firma Marabut Sp. z o.o. w branży sportowej obecna jest od roku 1998. Na rynku zabezpieczeń stoków narciarskich działamy już od 18 lat!

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem profesjonalnego sprzętu do zabezpieczeń tras narciarskich. Oferujemy m.in.: najbardziej zaawansowane Systemy Zabezpieczeń Typu A, nieco mniej skomplikowane Systemy Typu B oraz całą gamę elementów niezbędnych do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania stacji narciarskiej.

Zaopatrujemy stoki w siatki odgradzające, tyczki, materace osłonowe, znaczniki tras, znaki informacyjne, przedszkola narciarskie dla najmłodszych, a także wszystkie elementy niezbędne do organizowania zawodów narciarskich. Realizujemy również kampanie reklamowe z wykorzystaniem zabezpieczeń, jako nośników reklamy.

Od 2005 roku ściśle współpracujemy z włoską firmą LISKI – światowym liderem wśród producentów tyczek przegubowych. Jesteśmy dystrybutorem produktów LISKI w naszym kraju.

Nasze zabezpieczenia stosowane są przez większość stacji narciarskich w Polsce a w trakcie kilku ostatnich sezonów rozwinęliśmy współpracę z ponad
130 ośrodkami krajowymi oraz ze znaczną liczbą ośrodków słowackich, czeskich oraz ukraińskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania!

Świetny sprzęt
i doskonały dostawca!

Stok Białka Tatrzańska

Mamy teraz
bezpieczne stoki!

Zwardoń SKI

Od 18 lat na naszych stokach
– w pełni możemy polecić!

 

Jaworzyna Krynicka SA